Kontaktujte nás!
+420 605 589 054
Zanechte nám vzkaz
CZECH
KOŠÍK
POLOŽEK: 0
CELKEM: 0 Kč

O nás

ŽIDLE a spol. s.r.o. - židle pro každou příležitost - idatabaze.czKancelářské židle, kancelářská křesla - idatabaze.cz

Společnost Židle & spol. se specializuje na výrobky určené k pohodlnému a praktickému sezení, ať už kancelářskému nebo jinému. Prostřednictvím internetového obchodu bychom rádi prezentovali značky, které se nám budou hodit do našeho konceptu, vycházejícího ze souladu tří faktorů: design, kvalita a cena. Jako mladá rozvíjející se firma bychom vás rádi oslovili s pěkným designem, užívajícím jak moderní, tak tradiční prvky. Označovat, představovat, určovat, tvořit něco neobyčejného... Tak můžeme přeložit latinské slovo designare.


PROFIm
Design Profim, to je především rozpoznatelný styl, který v sobě spojuje funkčnost se zajímavou linií. Aby se Profim vyhnul opakování a jisté designérske fádnosti, spolupracuje s nezávislýmí navrháři, jejichž vnější pohled (a individualita, kterou ceníme nejvíc) umožňují vždy dosáhnout nové kvality.

Nezastupitelné je však u Profimu vlastní výzkumné a vývojové oddělení, které na základě původního návrhu designéra připravuje podrobnou technickou dokumentaci. Výsledkem této činnosti je bezpečný a funkční výrobek, který je schopen vyhovět náročným požadavkům zákazníků.

KVALITA je prioritou, která má dlouhodobě ve vývojové strategii společnosti nejvyšší důležitost. Od chvíle, kdy společnost zahájila výrobu sedacího nábytku, byla věnována speciální péčě především kvalitě výrobků.

Díky své vlastní laboratoři, umístěné hned vedle továrny, a týmu specialistů v oddělení zajišťující kvalitu, je společnost schopna udržet vysokou kvalitu výrobků.

Veškerá křesla a židle, vyrobené firmou Profim, jsou předmětem standardu testování známého pod zkratkou EN-1335. Není možné, aby produkty opustily továrnu, aniž by prošly tímto přísným testem. Díky komplexnímu testování odolnosti, pevnosti a bezpečnosti jsme si jisti, že produkty firmy Profim jsou vysoce trvanlivé, spolehlivě vyrobené, bezpečné k použití a ergonomické.


SCAB
Tato italská značka s více než padesátiletou tradicí nabízí kvalitní plastové židle, barové židle a stoly pro interiéry i exteriéry, přičemž některé jsou vhodné též pro zátěžové použití v HORECA sektoru. 


PEDRALI 
Fima založená v roce 1963, nabízí produkty koncipované ve jménu funkčnosti a designu. 

 

 

 

 

 

 
     
     
     

 

 

 

Pro osobní přístup a více informací nás neváhejte kontaktovat

OSTATNÍ NÁBYTEK
Věšáky
Laboratorní židle
NAJDETE NÁS